chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز ورزشی اسماعیل پور،حسین خانی،یزدانی و صادق زاده روی باسکول رفتند

مراسم وزن كشی چهار وزن دوم مسابقه های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی بعد از ظهر امروز (جمعه) در شهر باكو كشور آذربایجان برگزار شد.

اسماعیل پور،حسین خانی،یزدانی و صادق زاده روی باسکول رفتند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، نتیجه های وزن كشی كشتی گیران كشورمان به شرح زیر است:
در وزن 61 كیلوگرم كه 12 كشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور در دور اول به مصاف رجب منیر آكتاس از تركیه می رود و در صورت پیروزی بر این كشتی گیر در دور بعد با برنده كشتی میان البهجا از مراكش و امیرتایف از قزاقستان مبارزه خواهد كرد. حاجی علی اف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیك از آذربایجان در گروه مسعود اسماعیل پور حضور دارد و به احتمال بسیار فراوان در مرحله نیمه نهایی با اسماعیل پور روبرو خواهد شد.

عبارات مهم : برنده
در وزن 70 كیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور اول با سوربون عبدالخائف از تركمنستان كشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان عباس از پاكستان و اختیار نورزاف دارنده مدال برنز المپیك و نقره دنیا از ازبكستان پیكار می كند در این وزن 11 كشتی گیر حضور دارند. آدام باتیروف (روسی الاصل) قهرمان آسیا از بحرین نیز در گروه حسین خانی واقع شده است است و در صورت حضور حسین خانی در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با این كشتی گیر مبارزه خواهد كرد.
در وزن 86 كیلوگرم كه 14 نفر شركت كرده اند، حسن یزدانی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با بهادر كودیروف از تاجیكستان مبارزه می كند و در صورت پیروزی بر این كشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با شریف شریف اف دارنده مدال طلا و برنز المپیك و قهرمان دنیا از آذربایجان كشتی خواهد گرفت.
در وزن 125 كیلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست با وقت انور از پاكستان كشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این كشتی گیر در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده كشتی میان جمال الدین ماگومداف دارنده مدال نقره و برنز دنیا از آذربایجان و الكراد از سوریه مبارزه خواهد كرد. در این وزن 8 كشتی گیر حضور دارند.
رقابت های اوزان فوق از ساعت 10:30 فردا (شنبه) به وقت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنده | قهرمان | کشتی آزاد | حسن یزدانی | مسعود اسماعیل پور | جابر صادق زاده | مصطفی حسین خانی | باکو 2017

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog