chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ‌ مسئول بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس نیستم / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید مسئولیت فعالیت و بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس بر عهده او نیست.

‌ مسئول بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس نیستم / سلطانی‌فر

سلطانی فر: مسئول بدهی های 30 ساله استقلال و پرسپولیس نیستم

عبارات مهم : جوانان

وزیر ورزش و جوانان می گوید مسئولیت فعالیت و بدهی های 30 ساله استقلال و پرسپولیس بر عهده او نیست.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بعد از خروج از مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: مجمع امروز فضای خوبی داشت. بر اساس ارزیابی AFC فدراسیون فوتبال ما برترین فدراسیون آسیا و 5 ستاره شد.

‌ مسئول بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس نیستم / سلطانی‌فر

وی افزود: تیم های ملی فوتبال ما در عرصه های متفاوت موفقیت های خوبی کسب کردند بخصوص تیم ملی بزرگسالان کشورمان که یک افزایش مقتدرانه به جام جهانی روسیه داشت. من امیدوارم با وجود قرعه مشکل که داریم بتوانیم با حمایت فرزند ها و توانمندی کادر فنی، نتیجه خوبی در ارزش مردم کشورمان بگیریم. مردم و ورزشکاران مان نشان دادند که هر لحظه در شرایط سخت حماسه ساز بوده اند.

سلطانی فر ادامه داد: تلاش های فدراسیون بر این است که اصلاح ساختار انجام بدهد و پرسشها مالی براق شود. امیدوارم همه کلوب های کشور مانند کاری که جهت 4 کلوب حاضر در لیگ قهرمانان آسیا انجام دادیم را تکرار کنند و ان شاءالله ظرف دو سه سال آینده به سمتی برویم که بسیاری از پرسشها و ناپاکی ها را از بین برده باشیم و یک فوتبال قدرتمند و توانمند که مایه سربلندی کشور عزیزمان ایران است داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید مسئولیت فعالیت و بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس بر عهده او نیست.

وزیر ورزش و جوانان درخصوص میزبانی تیم های ایرانی و عربستانی از یکدیگر بیان کرد: این وظیفه وزارت ورزش است که به همه رشته های ورزشی کمک کند. طبیعتا ما از توان و ظرفیت مان جهت گرفتن حق مان در عرصه های متفاوت استفاده می کنیم. طبیعتا موانعی وجود دارد که نمی گذارد به خواسته هایمان برسیم ولی ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد.

او در مورد واگذاری کلوب های استقلال و پرسپولیس نیز گفت: ما این مسئله را دنبال می کنیم. ما میخواهیم شرایط بهتری را جهت این دو کلوب با استفاده از ظرفیت های بنگاه های اقتصادی دولتی، نیمه دولتی، شبه دولتی و شخصی به وجود بیاوریم. این دو کلوب با توجه به برندی که دارند، ظرفیت درآمدزایی فوق العاده خوبی را دارند و در حال حاضر هزینه های خودشان را بدون استفاده از کمک های دولتی تامین می کنند.

سلطانی فر راجع به بدهی کلوب های پرسپولیس و استقلال گفت: مسئولیت فعالیت 30 ساله این کلوب ها بر عهده من نیست و این بدهی ها در این مدت به وجود آمده است.

‌ مسئول بدهی‌های 30 ساله استقلال و پرسپولیس نیستم / سلطانی‌فر

او در آخر راجع به مشخص شدن پنجمین عضو هیات مدیره کلوب های پرسپولیس و استقلال نیز اظهار کرد: به زودی این عنوان مشخص خواهد شد.

واژه های کلیدی: جوانان | فوتبال | استفاده | استقلال | پرسپولیس | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog