chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی را نمی‌بینم ولی جهت پرسپولیس دعا می‌کنم/ تیم ملی واجب‌تر از باشگاه‌هاست ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با تمام وجود تلاش می‌کنیم که تراکتورسازی را ببریم چون دوست نداریم موقعیت‌مان به خطر بیفتد.

بازی را نمی‌بینم ولی جهت پرسپولیس دعا می‌کنم/ تیم ملی واجب‌تر از باشگاه‌هاست ، دایی

دایی:بازی را نمی بینم ولی جهت پرسپولیس دعا می کنم/ تیم ملی واجب تر از کلوب هاست

عبارات مهم : پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با تمام وجود تلاش می کنیم که تراکتورسازی را ببریم چون دوست نداریم موقعیت مان به خطر بیفتد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم لیگ برتر اظهار کرد: فردا (سه شنبه) دوباره یک بازی سخت و حساس را پیش رو داریم. با توجه به نتیجه های اخیرمان، دوست نداریم موقعیت مان به خطر بیفتد. با تمام وجود تلاش می کنیم که بازی فردا را ببریم. جهت تراکتورسازی و هوادارانش احترام زیادی قائلم. این تیم به جز بازی با نفت، خیلی بدشانس بود و در هیچ کدام از بازی هایش لیاقت باخت را نداشت.

بازی را نمی‌بینم ولی جهت پرسپولیس دعا می‌کنم/ تیم ملی واجب‌تر از باشگاه‌هاست ، دایی

او افزود: به گل محمدی بابت تیمش تبریک می گویم ولی ما نیاز به سه امتیاز بازی داریم. تمام تلاش و تلاش ما بر این است که پیروز شویم. دو روز ریکاوری کردیم و دیروز (یک شنبه) یک تمرین خوب داشتیم. امروز هم یک تمرین داریم تا جهت فردا آماده شویم.

سرمربی تیم سایپا راجع به مدعی بودن تیمش جهت قهرمانی گفت: مطمئنا ما تمام تلاش و تلاش خود را می کنیم که روند فعلی مان شکسته نشود. ما از شروع تمرینات، به مشکل کار کردیم. الان هم خوب کار می کنیم و جزو تیم هایی هستیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد حرف های زیادی جهت گفتن خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با تمام وجود تلاش می‌کنیم که تراکتورسازی را ببریم چون دوست نداریم موقعیت‌مان به خطر بیفتد.

وی راجع به تعطیلی لیگ بیان کرد: نه تنها ما بلکه همه تیم ها روی دور افتاده اند و این وقفه لیگ باعث می شود از شرایط بازی خارج شویم ولی به خاطر شرایط تیم ملی باید این مساله را قبول کنیم. تیم ملی واجب تر از کلوب ها هست. تیم ملی باید به نتیجه های خوبش ادامه دهد. ما باید جهت جام جهانی آماده شویم و همین دو بازی می تواند بازی تدارکاتی جهت تیم ملی باشد. اگر قرار به ضرر کردن باشد، جهت همه است.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا مهاجمان تیمش وقت های گلزنی خوب را از دست می دهند، اظهار کرد: ما وقت های زیادی را از دست می دهیم ولی مهاجمان من خیلی خوب کار کرده اند. تیم ما هفت، هشت گل زده و این نشان دهنده این است که کار هجومی را بلدیم و موقعیت های خوبی ایجاد می کنیم. ما باز هم به وقت نیاز داریم و ان شاءالله باز هم کار می کنیم. از همه بازیکنانم راضی ام. ما تلاش می کنیم که زیاد گل بزنیم.

دایی در تصویر العمل به پرسش یک خبرنگار که بعد از آخر نشست خبری از او پرسید دیدار پرسپولیس و الاهلی را چگونه ارزیابی می کند، گفت: پرسپولیسی ها باید همدل باشند. مصاف با الاهلی عربستان بازی خیلی مهمی جهت ما هست. من نمی توانم بازی را ببینم ولی جهت موفقیت پرسپولیس دعا می کنم.

بازی را نمی‌بینم ولی جهت پرسپولیس دعا می‌کنم/ تیم ملی واجب‌تر از باشگاه‌هاست ، دایی

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog