chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز اخبار اجتماعی 22بهمن آخرین مهلت بهره‌مندی از بخشودگی اضافه خدمت غائبان سربازی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آخر مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت سربازان در 22بهمن ماه خبر داد. 

22بهمن آخرین مهلت بهره‌مندی از بخشودگی اضافه خدمت غائبان سربازی

22بهمن آخرین مهلت بهره مندی از بخشودگی اضافه خدمت غائبان سربازی

عبارات مهم : 22بهمن

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آخر مهلت بخشودگی اضافه خدمت های ناشی از غیبت سربازان در 22بهمن ماه خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: مدت ها قبل با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد تا اضافه خدمت های ناشی از غیبت تمامی مشمولانی که تا 22 بهمن ماه امسال برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند بخشیده شود.

22بهمن آخرین مهلت بهره‌مندی از بخشودگی اضافه خدمت غائبان سربازی

وی با بیان این که این مهلت تا 22 بهمن ماه قابل استفاده هست، ادامه داد: بنابراین تمامی آن دسته از مشمولان غایب که تا قبل از 22 بهمن ماه به دفاتر پلیس+ 10 مراجعه کرده و برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند اضافه خدمت های ناشی از غیبت بخشیده خواهد شد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد در مورد اینکه مقدار غیبت دراین مورد چه میزان تاثیر دارد، گفت: مقدار غیبت هیچ تاثیری در این بخشودگی ندارد. بنابراین افرادی که یک روز غیبت داشته یا چندین سال غیبت داشته مشمول هستند و تا 22 بهمن ماه این بخشودگی معتبر است و مشمولان غایب اگر بعد از این تاریخ اقدام کنند اضافه خدمت ناشی از غیبت به آنها تعلق خواهد گرفت.

واژه های کلیدی: 22بهمن | دریافت | نیروهای مسلح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog