chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز اخبار اجتماعی پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می‌کند

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان‌های انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مال

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می‌کند

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می کند

عبارات مهم : ایران

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان های انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مالی گفت: تلاش میکنیم ضمن اینکه مجری قانون هستیم با عالی ترین روش جهت مدیریت این تجمعات عمل کنیم.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان های انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمام همکارانم در پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جهت برگزاری این همایش که با حضور معاونان، فرماندهان و مدیران و کلانتری های پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ برگزار شد، تقدیر می کنم و این همایش در جهت توجه زیاد به امنیت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و پیگیری برخورد با جرایمی که رخ داده هست، برگزار شد.

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می‌کند

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه گفت: آمارها و گزارش هایی که به دست من رسیده هست، نشان می دهد که در پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ کارها خوبی صورت گرفته است و در برخورد با جرایم خشن توفیق داشتیم. همچنین شناسایی مجرمان زیاد کردن پیدا کرده و کم کردن جرایم را شاهد هستیم. در زمینه تلفات تصادفات شهری نیز در چند ماهه اخیر کم کردن 11 درصدی را شاهد بوده ایم.

سردار اشتری اضافه کرد: زحمات فرماندهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ و همکاران ما موثر بود و موجب رضایتمندی زیاد مردم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است است و امیدواریم این روند در آینده هم ادامه داشته باشد تا با جرایم، با همین سرعت، برخوردهای مورد نیاز صورت بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان‌های انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مال

وی با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در میان مردم گفت: امروز نیروی انتظامی افتخار این را دارد تا در خدمت مردم عزیز باشد و جهت امنیت، آسایش و نظم زیاد فعالیت کند. البته ما به این قانع نیستیم و ان شاءالله با ظرفیت و توان زیاد و همچنین امکاناتی که تزریق خواهد شد، امیدواریم بتوانیم ماموریت های مورد نیاز را پیش ببریم.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعاتی که از سوی مالباختگان صورت می گیرد، گفت: پلیس از هر حرکت غیرقانونی و بدون مجوز براساس وظیفه اش باید ممانعت کند. درخصوص تجمعاتی که اخیرا از سوی مالباختگان موسسات مالی و اعتباری صورت گرفته، پلیس ضمن اینکه مجری قانون است و در این راستا نباید اجازه تجمعات غیرقانونی را بدهد، تلاش کرده جهت مدیریت این تجمعات با عالی ترین روش عمل کند.

سردار اشتری اضافه کرد: همکاران بنده در پایتخت کشور عزیزمان ایران و سراسر کشور تلاش کرده اند که این تجمعات را مدیریت کنند و اگر در جایی این تجمعات رخ داد با صحبت و آوردن مدیران مربوطه در میان مردم، این تجمعات را مدیریت کنند. خوشبختانه تاکنون اینگونه بوده و امیدواریم به همین روند پیش برود و مساله مهم این موسسات نیز با پیگیری مسوولان مرتبط حل شود.

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می‌کند

وی در پاسخ به این پرسش که مهم ترین چالش های نیروی انتظامی در پایتخت کشور عزیزمان ایران چیست؟ گفت: خوشبختانه اوضاع امنیتی پایتخت کشور عزیزمان ایران خوب است و همکاران من با اجرای طرح هایشان برخورد مورد نیاز را با افراد سودجو و وقت طلب و آنهایی که آسایش مردم را سلب می کنند، انجام می دهند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه افزود: پلیس براساس گزارش ها و نظرات مردم و مطالبات آنها در محله ها و جاهایی که خود مردم اطلاع می دهند حضور پیدا می کنند و هرجایی که مردم شکایتی داشته باشند، حتما همکاران من در مناسب ترین وقت حاضر خواهند شد و با هماهنگی مقامات قضایی برخورد مورد نیاز را خواهند داشت.

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان‌های انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مال

سردار اشتری به مسئله ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و گفت: این عنوان یکی از پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران است که با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته است و همکاری مردم این عنوان را هم حل خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ایران | برخورد | مدیریت | انتظامی | ترافیک پایتخت | نیروی انتظامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog