chainman آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن

chainman: آموزش ایران مسابقه قرائت قرآن استان سمنان درخشش دانش آموز سمنانی مسابقات بین المللی قرآن

گت بلاگز اجتماعی آمادگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری مراسم بیست و هشتمین بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره)

رئیس ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از آمادگی و بسیج تمام نیروهای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری هرچه

آمادگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری مراسم بیست و هشتمین بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره)

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛مهندس مجتبی یزدانی گفت:شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران همانند سال های گذشته با استفاده از ظرفیت تمامی بخش ها و در قالب کمیته های مختلف؛فعالیت های اجرایی در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم بیست و هشتمین بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را از فروردین ماه امسال شروع کرده است.
یزدانی با بیان این که جلسات مستمری جهت برگزاری مراسم بیست و هشتمین بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در حال انجام هست، گفت: با در نظرگرفتن این که مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) با ماه مبارک رمضان مصادف شده است هست، ساعت برگزاری مراسم دو ساعت قبل از افطار در روز 14خرداد شروع و با اذان مغرب به اتمام می رسد.

عبارات مهم : ایران

وی در ادامه افزود:تدابیر مورد نیاز جهت اسکان زائران با برپایی چادرهایی با ظرفیت های متعدد و نیز پذیرایی افطار از زائرین محترم دیده شده است است.
یزدانی خاطرنشان کرد:از تمامی ظرفیت های حمل و نقل عمومی همانند مترو،تاکسی و اتوبوس جهت تسهیل در تردد زائران محترم استفاده خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به ایجاد بیمارستان صحرائی به وسیله شرکت شهر سالم گفت:در این مکان پزشکان متخصص به ارائه خدمات درمانی رایگان می پردازند. ضمنا این بیمارستان صحرایی به تجهیزات لازم،آمبولانس و غیره مجهز است.
یزدانی با بیان این که پهنه بندی های مورد نیاز در اطراف حرم مطهر امام (ره) صورت گرفته هست، گفت: همچنین کارها فرهنگی نیز در 3محور فضای عمومی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ،حرم امام خمینی (ره)،جماران و شهرری انجام خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | برگزاری | شهرداری | بزرگداشت | برگزاری مراسم | اخبار شهرداری | ماه رمضان | زائران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog